Фото Персони

Єлизавета II пожертвувала кошти для українських біженців

Єлизавета II пожертвувала кошти для українських біженців
Джерело: Getty Images

Королева Єлизавета II зробила пожертву Комітету з надзвичайних ситуацій Британії (DEC), підтримавши Україну на тлі повномасштабного вторгнення російських військ.

Благодійна організація подякувала Її Величності за “щедру пожертву”. Проте Букінгемський палац відмовився надати будь-які подробиці щодо суми, заявивши, що це особиста справа.

– Велике спасибі Її Величності королеві за продовження підтримки Комітету з надзвичайних ситуацій та за щедру пожертву на Гуманітарний заклик DEC України, – йдеться у повідомленні.

Зараз дивляться

Варто зазначити, що DEC (The Disasters Emergency Committee) об’єднує 15 провідних благодійних організацій Великої Британії. Сьогодні, 3 березня, вони виступили із спільним закликом зі збору коштів, щоб допомогти біженцям, які залишають Україну.

Один із керівників організації описав ситуацію в Україні як одну з “найжахливіших, які він коли-небудь бачив”.

Нагадаємо, що раніше фінансово українську армію підтримав співак і композитор Дмитро Шуров, відомий під творчим псевдонімом Pianoбой. Він перерахував 100 тис. грн на потреби Збройних сил України.

У своєму Facebook він показав скрін переказу та зауважив, що ця сума – не перша та не остання підтримка армії цього тижня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка