Ексклюзив Персони

Вони не розуміють, що таке свобода: Дорн про відмінності українців і росіян

Вони не розуміють, що таке свобода: Дорн про відмінності українців і росіян

Український артист та продюсер Іван Дорн впевнений, що після закінчення війни Україна стане прикладом для всього світу, а культура та економіка підуть вгору.

– У кожного українця зараз є відповідальність за наше майбутнє. Вона і була, але наразі вона помножена безліч разів. І я впевнений, що на нас чекає класне, світле майбутнє, де ми будемо країною з реальною свободою. Ми будемо прикладом вільної країни усьому світові. У нас була класна музика. Коли приходить війна, завжди хочеться емоційно висловитися. Культура точно піде вгору, економіка піде вгору. Треба просто дочекатися, коли ми переможемо, – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю Вікна-Новини.

За словами артиста, головною відмінністю між українцями та росіянами є різна система цінностей.

Дорн додав, що в Росії не розуміють, що таке свобода, через постійні залякування з боку влади. Саме тому жителі РФ не можуть висловитися проти війни, яка триває на території нашої держави.

Зараз дивляться

– Для нас важлива наша земля. Це можна навіть почути в наших піснях, в нашому фольклорі. У росіян фольклор грубий, він про неосяжність земель, про широту душі, хоча широта душі є у нас, а не у них. Коли росіяни, наприклад, 200 людей, дивляться, як омоновці забирають сина якоїсь жінки, а вона кричить, то люди просто стоять і знімають на телефон. Я не можу собі уявити такого в нашій країні. Це вже одна з цінностей, за якою можна зрозуміти, наскільки ми відрізняємося, – резюмував співак.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка