Зірка Барбі Марго Роббі вирішила зробити паузу у карʼєрі акторки. На ці думки її навела шалена популярність стрічки Ґрети Ґервіґ.
Марго Роббі планує взяти перерву в карʼєрі акторки
– Усім, мабуть, вже набридло мене бачити. Тож, гадаю, варто зникнути з екранів на певний час. Чесно кажучи, якщо я знімуся в іншому фільмі занадто швидко, люди скажуть: Знову вона? Ми щойно провели з нею ціле літо, – припустила Роббі.
Проте акторка не планує зовсім залишати кіноіндустрію. Адже в неї та її чоловіка Тома Акерлі є продюсерська компанія LuckyChap Entertainment, на якій вона зараз планує зосередити свою увагу.
Плани Марго Роббі щодо кінематографа
Знаменитість зізналася, що дуже хоче спробувати власні сили в режисерській діяльності. Протягом останніх семи років вона відчуває, що хоче бути режисеркою.
– Я завжди вважала це привілеєм, а не правом. Я поступово йшла до того, щоб відчути, що заслужила на те, щоби бути режисеркою, – поділилася Марго Роббі.
Вона додала, що їй буде непросто, адже довелося попрацювати з багатьма видатними фахівцями свої справи, тож планка піднята високо. Тому Роббі не квапиться, проте відчуває, що все ж з часом спробує сили в режисурі.