Відео Музика

Учасники Євробачення 2022: The Rasmus заспівав пісню Stefania гурту Kalush Orchestra

Учасники Євробачення 2022: The Rasmus заспівав пісню Stefania гурту Kalush Orchestra
Джерело: Getty Images

Пісня цьогорічних учасників пісенного конкурсу Євробачення від України Stefania гурту Kalush Orchestra знаходить чимало прихильників не лише в Україні, а й за її межами.

Композицію українців Stefania переспівав знаменитий гурт The Rasmus, який цьогоріч представлятиме Фінляндію на Євробаченні 2022.

Спершу в мережі з’явилося відео, на якому учасники The Rasmus їдуть в автівці та співають приспів конкурсної пісні Kalush Orchestra.

Зараз дивляться

Певно, сам Kalush Orchestra теж був приголомшений увагою з боку The Rasmus. Соліст українського гурту Олег Псюк відреагував на кавер фінів.

– The Rasmus співає наш трек у тачці, норм, – написав Псюк.

Згодом гурти таки потішили прихильників спільним виконанням пісні Stefania. Музиканти поджемили та заміксувалий цей трек із легендарним In the shadows гурту The Rasmus.

Нагадуємо, Kalush Orchestra представить Україну під час першого півфіналу конкурсу під шостим номером з піснею Stefania.

Фінал Євробачення 2022 відбудеться 14 травня. За прогнозами букмекерів Україна здобуде перемогу з великим відривом від конкурентів. Гурту The Rasmus пророкують 14 місце.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка