На телеканалі СТБ відбувся фінал романтичного реаліті-шоу Холостячка, під час якого актриса театру й кіно Ксенія Мішина прийняла каблучку від Олександра Еллерта.
Ексклюзивно для Фактів ICTV вона розповіла, як справлялася зі стресовими ситуаціями на проекті, зізналася, наскільки вона ревнива, та чи вірить у гороскопи.
– Ксеніє, чи дивилися випуски Холостячки на ТБ? Можливо, змінили ставлення до якоїсь ситуації або учасника?
– Так, звісно, всі випуски дивилася. Але висновки я робила ще під час участі на проекті. І про жодне своє рішення не пошкодувала.
– Як справлялися зі стресовими ситуаціями на шоу, коли дізнавалися про нещирість з боку учасників?
– На проекті було дуже багато складних моментів, це правда. Але я намагалася приймати кожну ситуацію, яка зі мною траплялася. Я впевнена, що всі випробування, не тільки в реаліті, а й у звичайному житті, відбуваються з нами не випадково. Варто навчитися робити певні висновки і йти далі. Я рада, що про брехню деяких учасників дізналася в рамках проекту, а не через якийсь час. Адже в іншому разі, було б набагато болючіше.
Читайте: Мішина стала Сашиною! Ексклюзивне інтерв’ю Еллерта після фіналу Холостячки
– Чи вірите ви гороскопи? Нещодавно, наприклад, Хаял Алекперов склав вашу зодіакальну сумісність з учасниками проекту.
– Я ставлюся філософськи до гороскопів і сумісності. І вірю в те, що якщо чогось дуже сильно хочеш, це обов’язково з тобою трапиться!
– Наскільки ви ревнива людина? Як боретеся з цим почуттям?
– Не приховую, я доволі ревнива, але межу намагаюся не переходити. Якщо мені кохана людина пояснить, що ситуація зовсім не така, як я собі уявила спочатку, і приводу недовіряти їй немає, питання буде вичерпано.
Фінал реаліті-шоу Холостячка
18 грудня відбувся фінал шоу Холостячка, під час якого головна героїня Ксенія Мішина вирушила на останні побачення з Олексієм Тригубенком та Олександром Еллертом.
Крім того, під час останнього тижня на проекті Ксенія познайомила учасників зі своїм батьком Олександром.
Фінальна церемонія шоу проходила дуже зворушливо для всіх, не обійшлося і без сліз.