Подорожі, спорт та еротика: що постить в Instagram переможниця Холостяка

Подорожі, спорт та еротика: що постить в Instagram переможниця Холостяка

Переможницею романтичного реаліті-шоу Холостяк на СТБ стала Анна Богдан. Саме їй холостяк Михайло Заливако вручив обручку у фіналі.

Instagram Анна до участі в шоу не дуже активно займалася. Такі висновки можна зробити, поглянувши на пости до цього періоду.

Однак зі стартом реаліті-шоу Анна Богдан в Instagram активно почала викладати фото зі зйомок. Також вона багато пише постів про підсумки випусків, закулісне життя і свої переживання.

Зараз дивляться

– Дуже хочу подякувати вам, мої дорогі підписники! Дякую за підтримку, яку ви мені надали. Дякую за теплі слова, які ви мені писали, – пише у себе на сторінці Анна Богдан.

Анна Богдан часто публікує в своєму Instagram знімки зі спортзалу, демонструючи, що така фігура не генетична спадковість, а результат наполегливої праці над собою.

Також дівчина заявляла, що любить подорожувати. У превью її профілю йдеться, що Аня відвідала вже 36 країн. Зокрема, в її Instagram багато фотографій з теплого відпочинку, де вона позує в купальниках.

Також у профілі дівчини іноді з’являються знімки в білизні. Однак, заради справедливості, фото в купальниках набагото більше.

Фінал реаліті-шоу Холостяк 2021

21 травня на телеканалі СТБ відбувся фінал романтичного шоу Холостяк 2021. За серце головного героя Михайла Заливаки боролися три дівчини – Розалі, Аня та Юля. На самому початку випуску холостяк відправив додому Розалі, бо вважав, що у них більше дружні стосунки, а не романтичні.

Потім Михайло разом з іншими фіналістами вирушив в Дубай на фінальні побачення.

Як пройшов фінал реаліті-шоу Холостяк 2021 – читайте детальніше на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка