Netflix виділить $100 млн, щоб підвищити інклюзивність своїх шоу

Netflix виділить $100 млн, щоб підвищити інклюзивність своїх шоу
Джерело: Depositphotos

Американська компанія Netflix опублікувала звіт щодо інклюзивності своїх фільмів та серіалів, що були випущені за 2018 та 2019 роки. Воно було проведене USC Annenberg Inclusion Initiative за запитом компанії.

У звіті йдеться, що Netflix у питаннях інклюзивності досяг значного прогресу, але у компанії досі спостерігаються певні недоліки.

Зокрема, у 54,5% серіалів студії головними героями є жінки. Також жінки становлять 29,8% творців проектів Netflix. Загалом в індустрії цей показник дорівнює 23,5%. А серед постановників жінки не білої раси складають всього 6,2%.

Зараз дивляться

Також у звіті йдеться, що расове/етнічне представництво варіюється в залежності від групи, а ЛГБТ+ люди і люди з обмеженими можливостями зустрічаються рідко.

Щоб покращити ситуацію, компанія оголосила про створення фонду Creative Equity, в який планує інвестувати впродовж п’яти років $100 млн.

Він займеться створенням програм Netflix, які допоможуть виявляти, навчати та забезпечувати роботу для талантів у всьому світі.

Також фонд буде спрямований на те, щоб надати право на присутність у масовій культурі групам, що дискримінуються і які досі там ігнорували.

Джерело: Engadget

Теги
Netflix
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка