Відео Персони

Так не чесно: Лобода зі сльозами на очах розповіла про повернення в Україну

Так не чесно: Лобода зі сльозами на очах розповіла про повернення в Україну

Відома співачка Світлана Лобода розповіла, чому не виступала в Україні кілька років, а також прокоментувала своє повернення.

В інтерв’ю Маші Єфросиніній вона розповіла, що ще 2017 року активно гастролювала Україною та іншими країнами. Проте потім співачка припинила концертну діяльність в Україні через конфлікт з впливовою людиною із Одеси.

– 2017 рік. Одеса. Ми активно гастролюємо скрізь. У нас концерт в клубі Ібіца. Нам його зривають, не дають можливість його провести. Ми спочатку не можемо зрозуміти, що відбувається. Люди, які зібралися під Ібіцою, почали кидати димові шашки, і влаштовувати бійки. І не впускали людей, які заходили в клуб. У нас був конфлікт з однією людиною в Одесі. Стався інцидент, про який ми в той момент не знали, ми були всі налякані. Ситуація прояснилася буквально кілька років тому. Після того випадку ми з командою ухвалили рішення не давати сольні концерти в Україні, – розповіла Лобода.

Зараз дивляться

Для неї це рішення було складним, проте насамперед вона думала про безпеку шанувальників, які приходять на концерти.

Також вона розповіла, що її переслідували, тому вона залишила Україну, а не через зірвані концерти.

– Паралельно зі збільшенням моєї популярності, мене та мою родину починають з усіх боків переслідувати журналісти. Куди б я не приїжджала, на мене полювали дві чи три машини з журналістами, які мене фотографували, – поділилася артистка.

Вона думає, що було завдання зробити її життя нестерпним через зростаючу популярність.

– Кульмінацією стало те, коли над моїм будинком літали дрони, моя Єва дуже сильно злякалася. Я звернулася до юриста, взяла додаткову службу охорони. Охоронник каже: Вам потрібно поїхати кудись на деякий час, – заявила Лобода.

Тому після концерту у Палаці Спорту у Києві, Лобода залишила Україну.

Світлана не давала сольних концертів в Україні чотири роки, проте приїздила заради виступів на корпоративах.

Перший за тривалий час концерт, який відбувся влітку 2021 року в Одесі, виконавиця символічно провела у тому самому клубі, де його зірвали. Лобода зі сльозами на очах заявила, що вирішила відновити виступи у рідній країні, бо любить її.

– Бо я люблю цю країну. Тому що я переживаю за неї. Тому що тут моя сім’я. Тому що так нечесно… – зазначила Світлана.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка