Онук Софії Ротару показав архівне фото з нею. Зробив Анатолій Євдокименко це в день народження національної легенди.
Архівне фото Софії Ротару
7 серпня Софія Ротару відзначає день народження. Артистці виповнилося 77 років. З цієї нагоди онук Анатолій вирішив публічно привітати бабусю, оприлюднивши її рідкісне архівне фото.

Фото: Анатолій Євдокименко / Instagram
У кадрі Софія Михайлівна зображена з маленьким Анатолієм на тлі природи. Співачка позує в топі, спідниці коричневого кольору і чобітках у тон. Навпроти неї стоїть онук, простягаючи букет польових квітів.
– З днем народження, – написав Анатолій під фото.
Сама артистка у свій день нічого не публікувала в соцмережі. Та й узагалі вона зникла з поля зору під час повномасштабної війни. Лише зрідка в Instagram-stories Ротару з’являються реакції на події в Україні – зазвичай у дні масивних російських обстрілів або на державні свята.
До слова, достеменно не відомо, де зараз Софія Ротару. Її сестра Ауріка навідріз відмовилася розкривати місце перебування співачки, зазначивши, що вони підтримують зв’язок і з артисткою все добре.