Фото Відео ТБ

Ревнощі, травми та поцілунки: якими були стосунки Злати Огнєвіч з Андрієм Задворним

Ревнощі, травми та поцілунки: якими були стосунки Злати Огнєвіч з Андрієм Задворним

Стосунки Холостячки Злати Огнєвіч із Андрієм Задворним розвивалися досить активно, починаючи з першої зустрічі.

Знайомство з Андрієм глядачам показали одним із перших. 32-річний бізнесмен, який займається виготовленням дерев’яних іграшок, ще тоді заявив, що Злата Огнєвіч викликає у нього теплі та трепетні почуття, тому він вирішив взяти участь у проекті та поборотися за її серце.

А ось перше їхнє побачення було досить напруженим. Андрій зі Златою вирушив кататися на мотоциклах бездоріжжям. Холостячка тоді відверто говорила, що їй подобається, а що ні в такій розвазі. На що Задворний назвав її куркою жартома.

– Якщо ви думаєте, що в цьому проекті вибирає лише Злата – ви помиляєтесь. Я теж вирішую, чи підходить мені ця дівчина, чи ні. Я теж тестую її, роблячи певні “вкидання” і дивлячись на її реакцію. Я не хочу і не буду будувати стосунки з куркою, – зазначив бізнесмен тоді після ефіру.

В рамках цього побачення Злата зазнала сильної травми, але на Андрія не образилася і вручила йому троянду.

До речі, другий поцілунок на проекті був у Злати саме з Андрієм, за кілька хвилин після першого з Дмитром Шевченком. Це відбулося в рамках групового побачення на Кіпрі. 

Попри певний прорив у стосунках, у Андрія та Злати був період, коли їм було складно порозумітися. Спочатку Холостячці не сподобалося, що Задворний розповів усім про поцілунок, а потім його ревнощі почали викликати питання. Андрія розривало від того, що він не ходить на побачення, а в інших учасників у цей момент стосунки зі Златою активно розвиваються. Порозумітися парі вдалося лише в Одесі. Тоді вони вирушили на дуже романтичне побачення. Вони і літали, і грязюкою одне одного мазали, і в ресторані вечеряли.

Також особливим моментом стало знайомство Злати Огнєвіч з донькою Андрія Кірою. На тому тижні учасники мали б показати своє життя Холостячці. Задворний показав виробництво, а потім привіз Злату до офісу, куди прийшли його екс-дружина та донька. Спочатку співачці було ніяково від такого знайомства, проте її дуже здивувало, що екс-дружина Андрія дуже добре про нього відгукується. Зі свого боку, Злата презентувала кілька подарунків для Кіри. Дівчинка була у захваті.

Також дуже мило і душевно пройшло знайомство з батьками Андрія. Зустріч Златі сподобалася. Навіть суворий батько Задворного зазначив, що хотів би бачити співачку разом із сином.

Перед знайомством із батьками Злати Андрій разом з Холостячкою пішов до тату-салону. Там він пройшов перший сеанс видалення татуювання, яке він колись зробив зі своєю колишньою дівчиною.

Потім пара вирушила на зустріч з родиною Огнєвіч. Загалом все пройшло добре. Проте сестру Злати засмутило запитання Андрія про те, чи прийшла співачка на проект за піаром.

Батькам Злати сподобалося, що він має сімейний досвід.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка