Відео Персони

Порушили плани Кремля: Юлія Саніна із The Hardkiss звернулася до ЗСУ

Юлия Санина

Фронтвумен рок-гурту The Hardkiss Юлія Саніна в ефірі ICTV розповіла про ставлення до ЗСУ, підтримку та оптимізм у перемозі, а також звернулася до наших захисників.

Так, співачка зізналася, що ніхто не очікував масштабів війни, яку розпочне Росія в Україні.

– Ми всі здогадувалися, що може бути більша агресія від Росії, ніж протягом восьми років, але ніхто не здогадувався, які будуть масштаби. Коли відбулися перші вибухи по всій Україні, цього дня я зрозуміла, що це війна. Ніхто не здогадувався, що це відбуватиметься так довго, – зізналася Юлія.

Зараз дивляться

Саніна також розповіла, що думає про українських захисників.

– Я пишаюся нашими ЗСУ, адже вони повністю порушили плани Кремля щодо швидкого вторгнення. Україна показує свою міць та силу. Кожен солдат, лікарі, кожен українець та кожна українка, де б вони не перебували, боремося, як можемо, – зізналася учасниця гурту The Hardkiss.

Вона також не пошкодувала слів нашим захисникам:

Ви – наші ангели-охоронці, ми вами дуже пишаємося. Пишаємося ЗСУ. Вдячні безмежно. Хочеться говорити це у вічі. Я впевнена, що після того, як ми переможемо, будуть і концерти на площах, дивитимемося в очі цим героям. Будь ласка, бережіть себе, бережіть нашу Україну, бережіть нас, наших рідних. Хочеться ще сказати нашим українцям, бережіть одне одного, наша міць у нашій єдності!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка