Фото Персони

Помер геній модної фотографії Патрік Демаршельє

Помер геній модної фотографії Патрік Демаршельє
Джерело: Getty Images

Помер легендарний французький модний фотограф Патрік Демаршельє. Йому було 78 років.

– З великим сумом ми повідомляємо про смерть Патріка Демаршельє 31 березня 2022 року у віці 78 років. У нього залишилися дружина Міа, троє синів Густав, Артур, Віктор та троє онуків, – повідомила сім’я Демаршельє в його Instagram.

Що відомо про Патріка Демаршельє

Зараз дивляться

Патрік Демаршельє народився 21 серпня 1943 року у французькому портовому місті Гавр. Перша камера у його руках з’явилася у 17 років. Він змалку працював у фотомайстерні. Навчався він у Ханса Фойрера, а потім почав кар’єру в рекламному бізнесі. Його почали друкувати в Elle та Marie Claire, але перша хвиля слави його накрила у 1975 році, коли почав працювати в американському Vogue. Після цього він був нарозхват. Ба більше його популярність не згасала десятиліттями.

Він зробив модні знімки природними та невимушеними. Коли дивишся на фото, бачиш не зображення, а людину з душею та емоціями. Зокрема йдеться про відомий знімок принцеси Діани.

– Вона приїхала до мене. Ми просто сміялися, і тут я клац! – зазначив Патрік Демаршельє.

У 1992 році Патрік Демаршельє стає головним фотографом журналу Harper’s Bazaar. З роками він лише зміцнював свій авторитет, а модні журнали раз у раз, що змагалися за його роботи. Його авторитет зокрема можна оцінити у фільмі Диявол носить Prada. Героїня Меріл Стріп наказує асистентці: Дістань мені Демаршельє! А та приходить у повне збентеження, адже це завдання практично нереальне.

Теги
Смерть
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка