Помер Джон Ландау ‒ продюсер Титаніка й Аватара

Джон Ландау
Джерело: Getty Images

Американський продюсер Джон Ландау, який працював над фільмами Титанік та Аватар, помер у віці 63 років.

Продюсер Джон Ландау помер – що відомо

Про втрату сповістив співголова Disney Entertainment Алан Бергман. Причиною смерті Джона Ландау стало онкологічне захворювання, він пішов з життя 5 липня.

Алан Бергман назвав продюсера “візіонером”, чий талант і пристрасть втілили деякі з найбільш незабутніх історій на великому екрані.

Зараз дивляться

– Його видатний внесок у кіноіндустрію залишив значущий слід, і нам його буде дуже не вистачати. Він був культовим і успішним продюсером, але ще кращою людиною та справжньою силою природи, яка надихала всіх навколо себе, – висловився Бергман.

Джон Ландау увійшов в історію в 1997 році з Титаніком, який став першим фільмом, що зібрав $1 млрд у світовому прокаті. Він побив цей рекорд двічі, знявши Аватар у 2009 році та сиквел Аватар: Шлях води у 2022 році.

Ландау народився 23 липня 1960 року в Нью-Йорку в сім’ї кінопродюсерів. Здобув освіту в Американській школі кінематографічних мистецтв в Лос-Анджелесі. На початку 1900-х років був віцепрезидентом компанії 20th Century Fox.

Ландау тісно співпрацював із режисером Джеймсом Кемероном. За Титанік він був нагороджений преміями Оскар і Золотий глобус, а за Аватар отримав Золотий глобус і номінацію на Оскар. У Джона Ландау залишилися дружина та двоє синів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка