Я був упевнений, що потраплю у пекло: Меттью Макконахі про сексуальне насильство в юності

Я був упевнений, що потраплю у пекло: Меттью Макконахі про сексуальне насильство в юності

Голлівудський актор Меттью Макконахі видав свої мемуари Greenlights (Зелені вогні), в яких розповів про сексуальне насильство в юності.

Актор написав, що його перший сексуальним досвід був у 15 років, його примусили до сексу шляхом шантажу.

Я був упевнений, що потраплю у пекло: Меттью Макконахі про сексуальне насильство в юності Фото 1

Зараз дивляться

– Я був упевнений, що потраплю в пекло за секс до шлюбу. Сьогодні я просто впевнений, сподіваюся, що це не так, – поділився Макконахі.

Читайте: Я хотів стати геєм: Коляденко зробив п’ять відвертих зізнань

Крім того, в 18 років артист став жертвою сексуального насильства. Він втратив свідомість у фургоні і був розбещений чоловіком. Однак Макконахі зазначив, що не відчуває себе жертвою.

Також актор розповів в мемуарах про смерть свого батька в 1992 році – він помер у віці 63 років від серцевого нападу, що трапився під час сексу.

Нікі Мінаж народила первістка від чоловіка-ґвалтівника

Американська виконавиця Нікі Мінаж народила первістка від свого чоловіка Кеннетта Петті.

Про народження дитини 37-річної американської співачки повідомив журнал People з посиланням на власні джерела.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка