Фото Персони

Україна – ти красива: зірка серіалу Вікінги приїхала до Києва

Україна – ти красива: зірка серіалу Вікінги приїхала до Києва

Акторка та режисерка українського походження Кетрін Винник, яка найбільш відома за роллю Лаґерти в ірландсько-канадському серіалі Вікінги, приїхала до Києва.

Голівудська зірка поділилася знімками біля Софіївського собору та Андріївської церкви, розташованих у центрі столиці. На деяких фото акторка позує разом зі своїми батьками.

Зараз дивляться

– Україна – ти красива, – підписала один зі знімків Кетрін Винник.

На приїзд голівудської акторки відреагував український телеведучий Сергій Притула. Він жартома у Stories назвав акторку королевою та побажав гарного перебування в Україні.

– Я не можу повірити – Кетрін Винник у Києві! Наша королева, наша Лаґерта, ми дуже пишаємось тобою! Бажаємо гарного перебування в Україні! Якщо ти хочеш найкращого гіда, – просто подзвони мені, я твій великий фанат, – пожартував Притула.

Кетрін Винник – акторка та режисерка українського походження. Батьки голівудської зірки – вихідці Львівської та Тернопільської областей.

Справжнє ім’я знаменитості – Катерина Вінницька. До восьми років акторка розмовляла лише українською мовою. Іноді у Stories Кетрін можна почути, як зірка вітає українців з національними та державними святами.

Сама ж акторка пишається своїм корінням. Зірка неодноразово розповідала про своє дитинство та батьків в інтерв’ю іноземним виданням та телеканалам.

Фото: Getty Images, Кетрін Винник

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка