Фото Персони

Це лицемірство: Елтон Джон про позицію Ватикана щодо одностатевих шлюбів

Це лицемірство: Елтон Джон про позицію Ватикана щодо одностатевих шлюбів

Британський співак Елтон Джон звинуватив Ватикан у лицемірстві після того, як Конгрегація доктрини віри заявила про гріховність одностатевих шлюбів.

На своїй сторінці в Instagram Елтон Джон поділився, що він здивований позицією католицької церкви щодо одностатевих шлюбів.

– Як Ватикан може відмовлятися благословляти одностатеві шлюби, називати їх гріховними, але при цьому з радістю отримувати прибуток від вкладень мільйонів в Рокетмен – фільм, у якому прославляється моє щастя від шлюбу з Девідом Фернішем? #Лицемірство, – написав виконавець.

У червні 2019 року в прокат вийшов фільм про життя Елтона Джона Рокетмен.

Зараз дивляться

У стрічці розповідається про нетрадиційну орієнтацію артиста, а також його боротьбу із залежністю від алкоголю та наркотиків.

Ватикан та одностатеві шлюби

Ватикан офіційно заборонив католицькій церкві благословляти одностатеві шлюби, союзи і партнерства, оскільки Бог “не може благословити гріх”.

Зазначається, що Конгрегація доктрини віри не передбачає благословення гомосексуальних пар. Більше того, благословення одностатевих союзів у жодному разі не може бути асоційоване з благословенням Таїнства шлюбу.

Фото: Елтон Джон

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка