Фото Персони

Таня Робертс таки померла у лікарні – причина плутанини через смерть актриси

5 Січня 2021, 20:52
Таня Робертс таки померла у лікарні – причина плутанини через смерть актриси
Джерело: Depositphotos

Американська акторка Таня Робертс, відома за роллю дівчини Джеймса Бонда у фільмі Вид на вбивство, померла 5 січня в лікарні Cedars-Sinai Medical Center у Лос-Анджелесі.

Кінозірка померла у віці 65 років.

4 січня у ЗМІ з’явилося повідомлення про її смерть, але згодом цю новину спростували.

Зараз дивляться

Таня Робертс померла всього за 24 години після того, як її партнер передчасно повідомив, що про її смерть. В той час акторка ще перебувала у відділенні інтенсивної терапії.

Чому так сталося?

Агент акторки Майкл Пінгел повідомив, що вона померла в неділю в лікарні. Перед цим партнер актриси Ленс О’Браян приїхав до лікарні, аби попрощатися з актрисою, бо лікарі сповістили про невтішний стан зірки.

Коли чоловік зайшов у палату, жінка спочатку простягнула до нього руки, але згодом закрила очі й затихла. Коли він вийшов з палати, то зателефонував агенту актриси Майклу Пінгелю та сказав, що він  попрощався з Танею.

Читайте: Дівчина Бонда і зірка фільму Ангели Чарлі померла у віці 65 років

– Я попрощався з Танею і побачив її прекрасні очі востаннє, –  сказав Ленс О’Браян.

Майкл Пінгел прийняв ці слова як повідомлення про смерть Робертс та виступив із заявою, в якій повідомлялося, що актриса померла.

Пізніше Майкл Пінгель пояснив, що оголошення про смерть було передчасним. Згодом лікар акторки підтвердив, що Таня Робертс померла 5 січня.

Акторка страждала на захворювання, яке викликало печінкову і ниркову недостатність.

Спростування заяви про передчасну смерть Тані Робертс

4 січня у ЗМІ почала з’являтися інформація про смерть відомої актриси Тані Робертс. Новини публікувалися з посиланням на заяву агента кінозірки Майкла Пінгеля.

Згодом виявилося, що Таня Робертс в той час була ще жива, але перебувала у тяжкому стані. Після цього ЗМІ довелося спростовувати попередньо опубліковану інформацію, що спричинило плутанину.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка