Відео Персони

Стало легше дихати: Казанін про Квартал без Зеленського та погрози від політиків

Стало легше дихати: Казанін про Квартал без Зеленського та погрози від політиків

Актор студії Квартал 95 Степан Казанін (справжнє ім’я – Сергій) зізнався, чи планує Зеленський повертатися до гумору, а також розповів, чи погрожували йому колись політики.

В інтерв’ю програмі Ранок у великому місті на ICTV актор відповів на 33 запитання Олександри Кучеренко.

Найбільшим особистим досягненням Степан вважає знайомство з чинним президентом України Володимиром Зеленським, а студія Квартал 95 для нього є сім’єю.

Зараз дивляться

Актор ніколи не отримував погроз від політиків за свої жарти і жодного разу не думав про те, щоб піти з Кварталу. Також Казанін зазначив, що не ображається, коли його називають клоуном.

– У якийсь момент це було незрозумілим, оскільки я не навчався у цирковому училищі, – зізнався актор.

За словами Степана, Зеленський добре сприймає жарти про себе і ніколи їх не узгоджує через брак вільного часу. На день народження президенту Казанін подарував корзину червоного вина.

Актор розповів, чи повернеться Зеленський у Квартал 95 через три роки та пожартував, що без нього у колективі стало “легше дихати”.

– Хотілось би, щоб він повернувався. Але думаю, що не дочекаєтесь, – додав Степан.

Крім цього Казанін поділився, що ніколи не зможе пробачити зраду, а за 27 років сімейного життя він зрозумів, що хоче ще дочку.

Оксана Соколова розповіла про журналістику та погрози

Українська телеведуча та журналістка Оксана Соколова розповіла про труднощі професії, погрози на свою адресу та бажання залишити новини.

Оксана зізналася, що саме завдяки журналістиці їй вдалося подолати комплекс інтроверта та страх спілкування з людьми. Інтерв’ю з Оксаною Соколовою – дивіться на Фактах ICTV.

Фото: Степан Казанін

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка