Співачку МакSим ввели у штучну кому

Співачку МакSим ввели у штучну кому

Співачку МакSим госпіталізували у медичний заклад з пневмонією та 40% ураженням легень. Наразі її під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів, оскільки стан здоров’я артистки погіршується.

Напередодні концерту у співачки з’явилися перші ознаки застуди. Артистка здала тест на Covid-19, однак він виявився негативним. З цієї причини виступ вирішили не переносити.

Незабаром зірці стало погано під час концерту, дівчину вивели зі сцени. Потім стало відомо, що її госпіталізували в клініку в Москві – співачку відвезли в медичний заклад на кареті швидкої допомоги.

Зараз дивляться

За словами джерела у клініці, де зараз перебуває співачка, 38-річну артистку ввели в штучну кому, щоб знизити навантаження на внутрішні органи та запобігти кисневому голодуванню.

Наразі медичні працівники проводять комплексне обстеження організму, щоб розписати детальну стратегію лікування співачки.

Цю інформацію також підтвердила піар-менеджер МакSим Яна Богушевська. За її словами, ситуація під контролем – попередньо вона навіть спілкувалася зі співачкою, яка налаштована на одужання.

Ситуацію можуть ускладнити проблеми зі здоров’ям у співачки. у 2019 році МакSим потрапила в ДТП, після якого в артистки був тривалий період відновлення.

Тоді вона довгий час не давала концертів. Зовсім нещодавно МакSим знову почала виступати – вона випустила декілька треків та відновила гастролі. Зараз концерти скасували або перенесли на більш пізні дати.

Джерело: Starhit

Фото: МакSим

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка