Солістка групи KAZKA після зізнання Melovin заявила про свою квірність

Солістка групи KAZKA після зізнання Melovin заявила про свою квірність

Солістка групи KAZKA Олександра Зарицька зізналася у квірності (спосіб життя, свідомість і створення різнопланових ідентичностей, – Ред.).

Співачка сказала, що вона квір-людина, підтримавши зізнання Melovin в бісексуальності.

Зарицька розповіла, що вона належить до тих людей, які підтримують прайди та сексуальні меншини, а також квір-людей.

Зараз дивляться

– Я сама себе вважаю квір. Взагалі, квір-люди – люди, які трохи нестандартні в усіх сферах нашої культури. Це така тендітна частина нашого суспільства, яку найбільш потрібно берегти і за яку потрібно стояти і битися, – повідомила зірка.

Співачка прокоментувала камінг-аут Melovin (справжнє ім’я співака Костянтин Бочаров, – Ред.), з яким вона добре знайома і дружить. Зірка зізналася, що про орієнтацію співака вона знала набагато раніше, ніж той оголосив про це зі сцени.

– Звичайно, я знала про це, його бісексуальність, знала, що він зробить такий крок. Я пам’ятаю, він думав, як це зробити. І саме без слів, як ми всі бачили, – розповіла Зарицька.

Солістка KAZKA додала, що багато людей все життя можуть приховувати таку інформацію про себе.

– Melovin – дуже смілива людина. Чим більше таких сміливих людей, тим швидше ми покажемо, що це нормально, – зазначила Олександра Зарицька.

За словами співачки, чи зізнаватися в нетрадиційній орієнтації – справа кожного. Головне, на її думку, бути чесним зі своїми шанувальниками і глядачами.

Співак Melovin, який представляв Україну на Євробаченні 2018, на сцені поцілував спочатку дівчину, а тоді – хлопця. Таким чином Melovin здійснив камінг-аут – публічно заявив про свою орієнтацію як бісексуала.

Фото: Instagram/KAZKA 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка