Принц Гаррі пояснив причину свого від’їзду до США

Принц Гаррі пояснив причину свого від’їзду до США
Джерело: Getty Images

Принц Гаррі розповів, що причиною його від’їзду до США стала постійна увага преси та неправдиві публікації про його родину.

За його словами, негативне висвітлення його сім’ї у пресі руйнувало його психічне здоров’я. Однак Принц Гаррі зазначає, що попри переїзд, ним та його сім’єю все одно цікавиться громадськість.

У Принца Гаррі та його дружини, герцогині Сассекської Меган Маркл були непрості відносини з британською пресою. Подружжя заявило, що взаємодіятимуть з чотирма ЗМІ, яких вони звинувачують у помилковому висвітленні подій.

Зараз дивляться

У цьому місяці Меган Маркл виграла позов про конфіденційність проти однієї з газет Великої Британії та її видавця за публікацію частин рукописного листа, яке вона відправила своєму батьку Томасу Марклу в серпні 2018 року.

Вона звинувачувала видання у порушенні авторських прав та цитуванні поза контекстом. Зі свого боку медіа виправдовувалося тим, що публікація листа обумовлена ​​істотним та законним інтересом громадськості.

Через цю публікацію Меган посварилася зі своїм батьком, дійшло навіть до того, що він був готовий давати проти неї свідчення у суді.

У лютому Гаррі також отримав вибачення від вищезгаданої газети. У медіа опублікували історію, в якій помилково стверджувалося, що він відвернувся від військових після того, як переїхав до США.

Принц Гаррі та Меган Маркл не повернуться у королівську сім’ю

Королівська пара принца Гаррі та Меган Маркл більше не матиме королівських патронажів, які були надані Єлизаветою II.

У січні 2020 року подружжя заявило, що хоче скласти повноваження членів королівської сім’ї. У квітні вони припинили виконувати більшість королівських обов’язків, проте їм дали рік, щоб обміркувати це. У палаці засмутилися через рішення подружжя, але вони дотепер залишаються улюбленими членами сім’ї.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка