Відео Персони

Помер сатирик Михайло Жванецький

Помер сатирик Михайло Жванецький

Помер відомий сатирик Михайло Жванецький. Йому було 86 років. Місяць тому він оголосив про припинення публічних виступів через втрату працездатності.

Інформацію про смерть Жванецького підтвердив концертний директор Олег Сташкевич. Проте він не назвав причину смерті сатирика.

– Можу підтвердити, так, помер, – заявив Сташкевич.

Зараз дивляться

Михайло Жванецький – відомий письменник-сатирик, виконавець мініатюр та автор книг родом з Одеси. Також Жванецький є Народним артистом України та Росії.

Читайте: Життя коротке, і треба вміти йти: 10 влучних цитат Жванецького

Народився Михайло Жванецький в Одесі 6 березня 1934 року в родині лікарів. У 1960-х він почав співпрацювати з Аркадієм Райкіним та трудитися у Ленінградському театрі мініатюр. У 1970 році він з Романом Карцевим та Віктором Ільченком відкрив Театр мініатюр при філармонії в Одесі. У 1988 році створив Московський театр мініатюр. Також він був частим гостем на телебаченні. До грудня 2019 року його вів програм Дежурный по стране на каналі Росія 1.

Біографія Михайла Жванецького

Народився Михайло Жванецький у березні 1934 року в місті Одеса. Його батьки працювали лікарями. Після закінчення школи він здобув технічну спеціальність в морському університеті.

Його гумористичний талант помітили у студнтські роки. Більше про біографію Михайла Жванецього – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка