Фото Відео Персони

Названо переможницю конкурсу краси Міс Всесвіт 2021

Названо переможницю конкурсу краси Міс Всесвіт 2021

Переможницею конкурсу краси Міс Всесвіт 2021 стала Андреа Меса – представниця Мексики. Вона стала третім переможцем з цієї країни.

Раніше представниці Мексики отримували нагороду Міс Всесвіт у 1991 і 2010 роках.

Відомо, що Андреа Меса працює програмістом, підтримує туризм у штаті Чіуауа (Мексика), а також виступає проти насильства за гендерною ознакою. Крім того, нова Міс Всесвіт – сертифікований візажист і модель, займається кросфітом і різними екстремальними видами спорту.

Зараз дивляться

Діамантову корону 26-річна переможниця отримала з рук Міс Всесвіт 2019, представниці Південно-Африканської Республіки Зозібіні Тунзі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Miss Universe (@missuniverse)

Друге місце на конкурсі краси Міс Всесвіт 2021 посіла представниця Бразилії Джулія Гама, а третє – представниця Перу Яник Масета.

Переможниця Міс Всесвіт 2019

Конкурс Міс Всесвіт організатори змушені були перенести з 2020-го на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Тому корону цьогорічній переможниці вручала Міс Всесвіт 2019 Зозібіні Тунзі. Цікавим є те, що як і Андреа Меса, Тунзі свого часу також була третьою переможницею з ПАР, яка завоювала цей титул.

Тунзі – представниця африканського народу коса. Вона активно виступає проти насильства на ґрунті гендерних відмінностей і стереотипів, а також займається захистом прав жінок у ПАР.

Фото: Andrea Meza

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка