Відео Персони

Лизання цукерки крізь шибку – Остап Ступка про театр онлайн

Лизання цукерки крізь шибку – Остап Ступка про театр онлайн

Театр не може працювати онлайн, і будь-які вистави в Zoom чи на YouTube не передають тієї магії, яку творять актори на сцені, вважає актор театру та кіно Остап Ступка.

У інтерв’ю Фактам ICTV актор розповів про майбутнє театру, молодих акторів та життя на карантині.

Про театр

На думку Остапа Ступки, театр має залишатися класичним, онлайн-вистави виглядають штучно.

Зараз дивляться

– Усі ці онлайн-вистави мені нагадують вислів письменниці Ірини Вільде – лизання цукерки крізь шибку. Дуже образно. Тобі не вистачає цього контакту, цього спілкування. Гра на сцені – це обмін енергією з глядачами, – говорить Остап Ступка.

Крім того, неможливо проводити і репетиції онлайн.

– Мені не зрозуміло, як це втілювати. Театр – це колективна праця, це якісь відчуття партнера. Я думаю, без сенсу робити це віддалено, – додає він.

За його словами, світові технології не приведуть до чогось доброго. Прогрес людства – набувати більше знань, а не спілкуватися з роботами.

Читайте: Кабмін дозволив роботу кінотеатрів з 2 липня – постанова

Про молоде покоління

Під час розмови актор також оцінив молодь, яку він назвав цифровим поколінням. Остап Ступка позитивно ставиться до використання соцмереж для просування акторів, але негативним вважає життя заради лайків.

– Це виставляння свого життя на показ. Я не розумію, для чого це робити. Ти живеш для того, щоб хтось тебе похвалив та поставив тобі лайк? Завдання молоді – зробити так, щоб у спадок не залишити лише лайки, – відзначив Остап Ступка.

Про карантин

Крім того, актор розповів про життя на карантині. Актор говорить, що складно дотримуватися правил, але це необхідно. До цього він закликає і українців.

– Перервалися всі концерти, фільми не знімаються, Голівуд закритий, до нас виїжджаєш – кафе переповнені, всі відпочивають, усім добре. Я завжди дивувався, який позитивний у нас народ. Це добре, але не треба нехтуватися правилами безпеки, – підсумував актор.

На його думку, карантин – це час для переосмислення та трансформації. Цей час кожен має використати з користю.

Руслана Фадєєнко

Фото: Остап Ступка

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка