Фото Персони

Нові Instagram-королеви українка Ратнер і дочка Сінді Кроуфорд

Нові Instagram-королеви українка Ратнер і дочка Сінді Кроуфорд

Про це пише Independent.

Аналітики Instagram опублікували рейтинг моделей, які активно набирають популярність в Instagram і обіцяють випередити поточних Insta-королев за кількістю лайків і фоловерів – Кендалл Дженнер, а також Джіджі і Беллу Хадід.

Згідно рейтингу залученості, майбутніми зірками Instagram можуть стати Кайя Гербер, її старший брат Преслі, чия кар’єра у fashion-індустрії теж активно розвивається, а також українська модель Юлія Ратнер.

Зараз дивляться

На аккаунт Гербер у поточний момент підписано 2,9 млн користувачів – це мізерно в порівнянні з 87 млн ​​фоловерів Дженнер і 38 млн підписників Хадід. Втім, за даними аналітиків, дочка Кроуфорд обійшла їх по енгейджмент рейту.

Це говорить про те, що щоразу, коли Гербер публікує фото або відео, її підписники реагують миттєво, лайкають і коментують контент.

LOVE @thelovemagazine

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

У свою чергу, українці Юлії Ратнер вдалося випередити Гербер, адже саме вона була визнана моделлю з найактивнішими фоловерами в мережі.

Незважаючи на те, що на аккаунт моделі підписано всього 40 тисяч користувачів, вона посіла перше місце у списку енгейджмент рейту.

Читайте: Хто скрінить ваші публікації – нова функція Instagram

Raising this awesome piece of mango for all of the babes freezing their asses off rn

A post shared by Ratner (@dear.ratner) on

Нагадаємо, Кайлі Дженнер зробила рекордний пост в історії Instagram.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка