Ірині Білик погрожують через Росію

Ірині Білик погрожують через Росію

Про це повідомляє Zaxid.net.

– Ми кілька разів зв’язувалися з продюсером Ірини Білик і ставили просту вимогу, щоб співачка визнала Росію країною-агресором, а Крим – окупованою територією. Минулого тижня я розмовляв з продюсером і він сказав, що Ірина Білик не робитиме такої заяви, – говорить активіст Антон Петровський.

Натомість продюсер Ірини Білик Олег Збаращук не бачить законних і моральних підстав для скасування концерту співачки на вимогу представників громадських організацій.

Про це він повідомив у коментарі Tvoemisto.tv.

Зараз дивляться

– Вони погрожують керівництву театру і нам. Ця історія – не більше, ніж шантаж, і самопіар. Вони хочуть почути якісь фрази від людини, яка допомагає армії, дітям і є до мозку кісток проукраїнською, – сказав він.

Менеджмент співачки вживатиме всіх законних заходів для того, щоб концерт відбувся.

Читайте: Вперше за 5 років: The Rolling Stones вирушають у концертний тур

– Раніше блокувались концерти артистів, які виступали на території Російської Федерації. У 2017 році Ірина не виступала у Кремлівському палаці. У неї є офіційний чоловік Аслан Ахмадов, який є громадянином РФ. Влітку 2017 року Іра була в 49 ряду на 38 місці поруч зі своїм чоловіком на концерті співака Філіпа Кіркорова. Але ніяких офіційних заяв або виходів на сцену або коментарів Ірина не давала. Вона відвідувала концерт як приватна особа, вона має на це право, як і мільйони інших українців, – додав він.

Нагадаємо, Україна може ввести санкції проти зірок, що виступають в РФ.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка