Американська акторка Гейден Панеттьєрі планує перебратися з Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, щоб розпочати нове життя.
На її рішення вплинули численні скандали та надмірна увага зі сторони ЗМІ, тому Гейден хоче залишити всі погані спогади у минулому. Вибір Гейден припав на Нью-Йорк, адже саме там вона виросла і почувається комфортно.
Читайте: Панеттьєрі припинила спілкування з дочкою від Кличка – ЗМІ
Після розставання з Володимиром Кличком 29-річна Гейден закрутила роман з агентом з нерухомості Браяном Гікерсоном. Пара часто потрапляла на шпальти таблоїдів через скандали.
У травні цього року Гікерсон побив Панеттьєрі і був звинувачений у домашньому насиллі. Суд відпустив Гікерсона під заставу і заборонив наближатися до Гейден ближче, ніж 90 метрів. Чоловіку світить позбавлення волі до 4 років. За два тижні він дізнається остаточний вирок суду у справі про побиття Панеттьєрі.
Нагадаємо, у червні іспанська берегова охорона врятувала українського боксера Володимира Кличка та його сім’ю з палаючої яхти в Середземному морі.
Джерело: Nicki Swift