Фото Відео Персони

До зірок – перша пісня Время и Стекло українською мовою

До зірок – перша пісня Время и Стекло українською мовою

Олексій Завгородній (Позитив) і Надя Дорофєєва озвучили головних героїв мультфільму – Руслана та Мілу. Пісня До зірок стала першим україномовним треком у виконанні гурту Время и Стекло.

– У кліпі До зірок ми не зовсім у своїх образах. Зазвичай ми любимо фан, а тут – дуже класичний стиль, який, на мою думку, нам личить. Я почуваюся справжньою принцесою! І мені дуже подобається образ Позитива. Через сім років існування гурту, я подивилася на нього якось по-особливому. Впевнена, що багато прихильниць будуть приємно вражені, – розповідає Надя Дорофєєва.

Для створення головної пісні анімаційного фільму Викрадена принцеса: Руслан і Людмила підключили цілий пул професіоналів українського шоу-бізнесу. Аранжування створив клавішник гурту Океан Ельзи Мілош Єлич, а інструментальну частину виконали музиканти оркестру Віртуози Києва.

Зараз дивляться

Прем’єра анімаційного фільму Викрадена принцеса: Руслан і Людмила відбудеться 7 березня 2018 року.

Стежити за новинами проекту можна на офіційній  Facebook-сторінці, в Instagram-акаунті, а також на сайті мультфільму.

Довідка. Викрадена принцеса: Руслан і Людмила – перший повнометражний мультфільм для українського та міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad.

Фільм знаходиться на стадії виробництва, але права на його прокат попередньо продані на більш ніж 30 територій, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Мультфільм став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка