Фото Відео Персони

День батька: як зіркові тата виховують дітей

День батька: як зіркові тата виховують дітей

Знаменитості такі ж люди, які балують своїх чад, але й не забувають про тягар лідера думки. Деякі українські та світові зірки давно стали еталоном ідеального батька.

Елтон Джон

70-річний британський співак Елтон Джон та 55-річний канадський режисер Девід Ферніш разом понад 20 років. У чоловіків підростають двоє синів, народжених сурогатною матір’ю.

Відзначимо, що своїх дітей подружжя залишило без спадку, аби привчити хлопчиків до праці.

Зараз дивляться

– Звичайно, я хочу, щоб мої хлопчики ні в чому не мали потреби, але прирікати їх на життя зі срібною ложкою в роті – значить власноруч зруйнувати їм його. Вони вже приречені на неймовірні долі, я не буду прикидатися, що вони звичайні діти зі звичайної сім’ї, – зазначив Елтон Джон.

До слова, у 2009 році пара намагалася всиновити ВІЛ-позитивного хлопчика з українського інтернату, але чиновники відмовили, посилаючись на те, що одностатеві шлюби в Україні не визнаються.

Вілл Сміт

Відомий голлівудський актор виховує трьох дітей: сина Трея (від першого шлюбу), сина Джейдена і дочка Віллоу. З донькою він з’явився в картині Я – легенда, а з сином Джейданом – у фільмі В гонитві за щастям і Після нашої ери.

3 правила хорошого батька від Вілла Сміта:

Ми з моєю дружиною Джадою намагаємося давати дітям максимальну свободу в усьому: в роботі, особистому житті і навчанні. У нашій родині не прийнято карати дітей, обмежуючи їх свободу. Головне – навчити їх приймати рішення і нести за них відповідальність.

Важливо, щоб діти змогли пояснити, чому вони вчинили так, а не інакше, і розуміли наслідки своїх дій.

Ми дійсно зважаємо на думку дітей, приймаємо їх такими, якими вони є. І всіма силами намагаємося розвивати їх таланти.

Андрій Шевченко

Легендарний український футболіст разом зі своєю дружиною, американською моделлю Крістіан Пазік виховує чотирьох синів: Джордана, Крістіана, Олександра і Райдер-Габріеля.

Андрій Шевченко розповідає, що старший син дуже любить стежити за статистикою гравців збірної України, а Крістіан навіть пішов слідами батька і займається футболом.

– Для мене важливі спорт і освіта. Якщо я буду розуміти, що мій син для просування у спорті не буде ходити у школу, то, скоріше за все, я відмовлюся від спорту. Тому що я вважаю, що ці речі повинні йти паралельно, – зазначає спортсмен.

Сергій Притула

Відомий український телеведучий і комік виховує двох дітей: сина Дмитра (від першого шлюбу) і дочку Соломію.

– У 2008-му, коли народився Діма, я не вилазив із гастролей, з Камеді, навіть у кризові місяці тієї осені. Потім розривався на три телепроекта і один (проект) на радіо. Я пропустив момент, коли у нас відпав пупчик, коли ми зробили перший крок, коли у нас виліз перший зуб і коли було сказано перше слово, – поділився телеведучий.

Читайте: День батька 2018. Дата і привітання

Однак, запевнив, що з донькою повторень не буде.

В інтерв’ю Сергій не раз відзначав, що не хоче виростити розпещених дітей. Тому з дитинства привчає їх до праці і відповідальності.

Марк Цукерберг

Марк Цукерберг зі своєю дружиною Прісцилою Чан виховують двох доньок: старшу Макс і молодшу Август.

Одного разу Марк розповів кілька золотих правил виховання:

  • Працювати на себе. Діти повинні бачити успішних батьків, які вміло поєднують бізнес і особисте життя. Цукерберг вважає, що можна і, навіть, потрібно брати дітей із собою на роботу. Так вони з малих років спостерігатимуть за робочим процесом, успіхами і невдачами батьків.
  • Забезпечити фінансову стабільність для своєї сім’ї. Якщо у дітей буде фінансовий тил у вигляді батьків, вони зможуть ризикнути і спробувати себе у професії, можливо, менш прибутковій, але більш цікавій для них.
  • Підтримувати інтереси своїх дітей.
  • Показувати дітям, що ви ними пишаєтеся.

До слова, телеканал ICTV організував в Ботанічному саду День тата. На святі присутні зіркові батьки, ігри для дітей та батьків.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка