Білл Гейтс запропонував щотижня тестувати 1,5 млрд людей для попередження пандемій

27 Січня 2021, 17:01
Білл Гейтс запропонував щотижня тестувати 1,5 млрд людей для попередження пандемій

Білл Гейтс відшукав спосіб боротися з майбутніми пандеміями. Для цього він запропонував щотижня тестувати п’яту частину людства – приблизно 1,5 млрд.

Мова йде про створення системи розпізнавання небезпечних інфекцій та підготовку медичного персоналу, який зможе встати на передову у боротьбі з новими загрозами.

У щорічному листі від Фонду Білла та Мелінди Гейтс мільярдер закликав заможні країни інвестувати десятки мільярдів доларів для колективної підготовки до наступної пандемії після Covid-19.

Зараз дивляться

– Щоб запобігти повторним труднощам минулого року, готовність до пандемії слід сприймати настільки серйозно, як ми сприймаємо загрозу війни, – написав Гейтс.

Гейтс упевнений: світові потрібні масштабні глобальні зусилля у підготовці до майбутніх пандемій, зокрема інвестування мільярдів у науковий розвиток, масові випробування, глобальна система оповіщення про пандемію та група тих, хто першим зреагує на інфекційні захворювання.

Пророк Білл Гейтс

У 2015 році мільярдер у своєму виступі на TED попереджав світ про можливу загрозу пандемії. Засновник Microsoft передбачав, якщо у наступні кілька десятиліть щось і зможе вбити більше 10 млн людей, то, найімовірніше, це буде високозаразний вірус, а не війна. Не гранатомети, а мікроби. За ці слова підприємця звинувачували у поширенні вірусу Covid-19.

Джерело: Forbes

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка