Батьки Фріске хочуть продати частину квартири своєму онукові

Батьки Фріске хочуть продати частину квартири своєму онукові

Батьки Жанни Фріске хочуть продати свою частину квартири, яка дісталася їм від покійної співачки.

Після смерті артистки у 2015 році дві третини її житла успадкували батьки, а третину – син Платон. Зараз апартаменти залишаються у тому вигляді, у якому їх оформляла Жанна.

Раніше Володимир та Ольга Фріске неодноразово відзначали, що хотіли б подарувати квартиру онукові, коли той виросте. Однак тепер пропонують колишньому чоловікові співачки Дмитру Шепелєву придбати їх частину квартири за 21 млн. руб.

Зараз дивляться

– Чомусь дідусь і бабуся більше не хочуть чекати повноліття внука, щоб передати право користування квартирою йому… А за фактом пропонують семирічному Платону (законним представником якого є батько) викупити квадратні метри. Хоча скільки разів Володимир Борисович клявся, що для нього з дружиною це справжня недоторканна святиня, оскільки нагадує про дочку, – повідомляє джерело зі слів Шепелєва.

Дмитро Шепелєв вдруге стане батьком

Телеведучий Дмитро Шепелєв стане батьком вдруге. Його обраницею стала дизайнер і архітектор Катерина Тулупова.

У шоумена та його коханої вже є двоє дітей від попередніх шлюбів. Дмитро виховує семирічного сина Платона, народженого співачкою Жанною Фріске, а Катерина – семирічну доньку Ладу.

Артист поділився своїми почуттями та наголосив, що новина про вагітність коханої – найбільша радість, яка може трапитися в житті.

Фото: Getty images

Джерело: StarHit

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка