Відео Музика

Океан Ельзи та Kalush презентували кліп на пісню Перемога

Океан Ельзи та Kalush презентували кліп на пісню Перемога

Українські гурти Океан Ельзи та Kalush презентували новий кліп на пісню Перемога. Це перша спільна робота творчих колективів.

У центрі сюжету кліпу – хлопець, який з’єднаний безліччю дротів з іншими людьми. Багато різних людей у навушниках намагаються щось говорити, кричати чи показувати головному герою.

Зараз дивляться

У кінці відео він звільняється від усіх дротів і йде від натовпу, який його оточував. Відеокліп розповідає про те, як на людину впливає суспільство, яке нав’язує їй свої правила, не вірить у неї та збиває зі шляху.

Водночас автори пісні наголошують, що не варто здаватися, а треба вірити в себе, адже “попереду перемога.”

Автором слів пісні Перемога стали лідери гуртів Святослав Вакарчук та Олег Псюк. Музику написав Вакарчук. Режисер кліпу на пісню Перемога – Максимом Ксьонда.

Новий відеокліп гуртів Океан Ельзи та Kalush було презентовано 12 жовтня – у день заснування гурту Океан Ельзи. Цього року музичному колективу виповнилося 27 років.

На початку вересня Океан Ельзи та Один в каное випустили спільну пісню про Львів. Автором слів і музики став Святослав Вакарчук. Він розповів, що ідея у нього з’явилася під час прогулянки у Києві.

На відео Вакарчук та солістка Один в каное співають у центрі Львова – на площі Ринок. Їхні обличчя змінюють мальовничі краєвиди Міста Лева.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка