Відео Музика

Життя після тріумфу: чим займаються переможці Євробачення

Життя після тріумфу: чим займаються переможці Євробачення

22 травня у столиці Нідерландів завершився 65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2021.

Цього року на сцені конкурсу виступили учасники 26 країн. Перемогу здобула Італія, далі у рейтингу розмістилися Франція, Швейцарія та Ісландія.

Україна, яку на Євробаченні 2021 представляв гурт Go-A, зайняла п’яте місце.

Зараз дивляться

Виступ італійського гурту Maneskin палко обговорюють музичні експерти та користувачі соцмереж. Очевидно, що перемога принесе Maneskin славу та любов публіки.

Як розвивається творча кар’єра переможців Євробачення останніх років  – читайте на Фактах ICTV.

Кончіта Вурст

Австрійський співак Том Нойвірт виступав на сцені Євробачення 2014 в образі жінки з бородою. Після перемоги в конкурсі виконавця активно обговорювали та звинувачували в аморальності. Тоді він записав дебютний альбом Conchita, який присвятив своїм шанувальникам.

Наразі Том Нойвірт повернувся до образу чоловіка та відмовився від нарощеного волосся, вій, а також яскравого макіяжу. Але попри зміни у зовнішності домогтися світової слави йому так і не вдалося. Артист не користується популярністю, хоча і час від часу випускає нові пісні.

Монс Сельмерлев

Шведський співак Монс Сельмерлев здобув перемогу на конкурсі у 2015 році з піснею Heroes. Тоді його звинуватили у плагіаті постановки виступу, але виконавець зізнався, що надихався шоу Бейонсе.

Зараз Монс будує свою кар’єру в Швеції та користується там популярністю. Крім цього, співак займається благодійністю.

Джамала

Українська співачка Джамала перемогла на Євробаченні 2016 у Швеції. Її пісня 1944 була присвячена трагічним подіям, пов’язаним з депортацією кримських татар у роки Великої Вітчизняної війни.

В одному з останніх інтерв’ю співачка зізналася, що після перемоги в конкурсі могла отримувати гонорар у €50 тис за одну пісню. З часом сума почала зменшуватися, але це не заважає Джамалі активно розвивати свою музичну кар’єру в Україні. Наразі вона регулярно тішить шанувальників новими альбомами та треками.

Сальвадор Собрал

На Євробаченні 2017 Сальвадор Собрал представляв Португалію з ліричною піснею Amar Pelos Dois. Через порок серця виконавцю було складно боротися за перемогу в конкурсі, тому заради нього організатори змінили деякі правила. Сальвадору дозволили пропустити репетиції, а на прес-конференціях його заміняла рідна сестра Луїза.

Після перемоги в конкурсі Сальвадор зробив паузу в музичній кар’єрі та переніс операцію на серці. Згодом співак повернувся до творчої діяльності й у 2019 році випустив альбом Paris, Lisboa.

Наразі виконавець не користується популярністю і дуже рідко випускає нові треки.

Нетта Барзілай

Ізраїльська співачка Нетта Барзілай здобула перемогу на Євробаченні у 2018 році. Її запальна пісня Toy виявилася найбільш прослухуваною за всю історію шоу.

Своєю творчістю співачка намагається боротися зі стереотипами у суспільстві, а також хоче привернути увагу до дискримінації людей, які не відповідають канонам краси.

Після перемоги в конкурсі співачка продовжила розвивати свою кар’єру, проте нічого більш видатного так і не записала. Зараз Нетта проводить онлайн-концерти на своєму Youtube-каналі.

Дункан Лоуренс

Нідерландський співак Дункан Лоуренс переміг на конкурсі з ліричною піснею Arcade, яку написав сам. Виконавець присвятив цей трек своїй дівчині, яка померла.

Після перемоги на Євробаченні Лоуренс продовжив займатися музикою. Минулого року він випустив два перші сольні альбоми. Проте перевершити популярність пісні Arcade його новим трекам не вдається.

Євробачення 2021

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2021 пройшов у концертному залі Ahoy.

Гурт Go-A під час запального виступу в фіналі змусив глядачів у залі просто схопитися зі своїх місць заради диких танців під біт від українців.

За підсумками голосування глядачів Україна була на другому місці, одразу після Італії, набравши 267 балів.

Натомість судді оцінили виступ Go-A не так високо, тому Україна здобула п’яте місце.

Фото: Getty images

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка