Відео Музика

Євробачення 2021: соліста гурту Maneskin Даміано Давида привітала його дівчина з перемогою

Євробачення 2021: соліста гурту Maneskin Даміано Давида привітала його дівчина з перемогою

На думку публіки, одним з найяскравіших учасників Maneskin став соліст цього гурту – Даміано Давид. Першою з перемогою на щорічному пісенному конкурсі співака привітала його дівчина.

Своє особисте життя соліст гурту намагається тримати у секреті, проте відомо, що він перебуває у стосунках вже чотири роки з 25-річною італійкою Джорджією Солері.

Багато глядачів, дивлячись на стрази, підбори та яскраві костюми, в яких Даміано Давид виступав на конкурсі Євробачення 2021, запідозрили соліста Maneskin у нетрадиційній орієнтації.

Зараз дивляться

Однак це неправда – у Даміано є дівчина, з якою він вже довгий час у стосунках. Джорджія Солері, відома в Італії блогер, гаряче вболівала за свого коханого під час виступу.

На своїй сторінці в Instagram в Stories вона опублікувала серію відеороликів, на яких можна помітити емоційні переживання дівчини за соліста гурту Maneskin Даміано Давида.

Конкурс Євробачення 2021

22 травня в Нідерландах пройшов фінал щорічного пісенного конкурсу Євробачення 2021. Перемогу в конкурсі здобув гурт Maneskin, який представляв Італію.

Водночас гурт Go-A, який представляв Україну, також підкорив серця глядачів. Колектив отримав друге місце за підсумками глядацького голосування.

Фото: Джорджія Солері

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка