Як голосувати в фіналі Євробачення 2021 – правила

Як голосувати в фіналі Євробачення 2021 – правила

Вже 22 травня відбудеться фінал Євробачення 2021. Телеглядачі та професійне журі визначать переможця пісенного конкурсу. Їхні голоси будуть розділені по 50%.

Лінія для голосування відкриється після того, як виступлять всі учасники фіналу Євробачення 2021 і будуть відкриті протягом 15 хвилин.

Для того, щоб проголосувати в Україні за вподобаного учасника, потрібно відправити порядковий номер його виступу на спеціальний номер 7576. Варто зазначити, що за українських представників з території України голосувати не можна – голос не буде зарахований.

Зараз дивляться

Також проголосувати за вподобаного учасника можна за допомогою спеціального додатку Eurovision Song Contest.

За одного учасника можна відправити максимум 20 смс.

Варто зазначити, що Україна все ж може обійти систему та проголосувати за свого представника на Євробаченні 2021. Для цього знадобиться сім-карта одного з операторів країн-учасниць Євробачення 2021. Плата за повідомлення можливо буде вищою, оскільки ви перебуваєте на території країни, яка може входити в зону роумінгу.

Де та коли дивитися Євробачення 2021

Трансляцію фіналу Євробачення 2021 можна буде подивитися на двох українських телеканалах – СТБ і UΛ Перший. Початок о 22.00 за київським часом.

Також буде доступна онлайн-трансляція в Інтернеті. Детальніше про те, де та коли дивитися фінал Євробачення 2021 – читайте на Фактах ICTV.

Фото: Eurovision

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка