Фото Музика

До Нацвідбору нам всі казали, що ми неформат: солістка Go-A про шлях до Євробачення

До Нацвідбору нам всі казали, що ми неформат: солістка Go-A про шлях до Євробачення
Джерело: СТБ Eurovision

Солістка українського гурту Go-A Катерина Павленко розповіла про те, як колектив потрапив на Нацвідбор на Євробачення 2021, атмосферу великого конкурсу та зізналася, чому форматні пісні вже нікому не цікаві.

До Нацвідбору на Євробачення Go-A не покладали особливих надій на жоден конкурс, оскільки вже звикли до того, що їх ніде не сприймають серйозно через “неформатну” музику. Проте команді СТБ та музичному продюсеру відбору Руслану Квінті вдалося переконати гурт взяти участь у конкурсі. З того моменту музична кар’єра Go-A стримко злетіла уверх.

– Ми були впевнені в собі як у музикантах, але не були впевнені, що зможемо перемогти. Ми багато років чули відмови, чули, що ми неформат, тому особливих надій на конкурс не покладали. У нас була єдина мета — презентувати свій гурт. А впевненість прийшла в той момент, коли ми зайшли за лаштунки і побачили, наскільки сильно нас підтримують люди. Закралася думка, що, можливо, ми можемо перемогти.

Мені дуже сподобалася фраза Руслана Квінти, коли ми тільки-но прийшли на прослуховування на СТБ і заспівали, він сказав: “Спасибі, що прийшли. Хоч настрій підняли”. А потім ми побачили, як класно до нас ставиться команда СТБ, як вони йдуть назустріч, допомагають, зацікавлені в тому, щоб усі ми мали класний вигляд, у нас усе виходило, підтримували нас морально і з ідеєю. Це надихало, — розповіла співачка.

Катерина зізналася, спочатку, коли Євробачення 2020 скасували через пандемію коронавірусу, учасники гурту відчули полегшення. Адже були не готові до аж такої великої кількості завдань і пильної уваги журналістів. Потім зрозуміли, що рік підготовки піде на користь.

Зараз дивляться

Go-A

Озираючись на власний досвід та те, як змінилося життя гурту після Євробачення, Катерина порадила всім майбутнім учасникам Нацвідбору не боятися бути собою і не намагатися підлаштовуватися під умовні тренди, оскільки публіка одразу відчуває нещирість.

– Ми прийшли такі, як є, розповіли свою історію, написали свою пісню і заспівали про те, про що думаємо. І ця щирість спрацювала.

Видно було по інших учасниках, що вони приїхали боротися. Ми ж приїхали кайфонути від процесу і взяти участь у цій історії під назвою Євробачення. Через це нам було простіше, у той час як багато учасників зациклювалися на перемозі. У нас усе вийшло легко, – підсумувала артистка.

Джерело
СТБ
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка