Лобода випускає новий “американський” альбом

8 Лютого 2018, 12:56
Лобода випускає новий “американський” альбом

– Ми хочемо полетіти в березні в Америку на три місяці, записати там альбом. І восени з новою програмою, з новим шоу, з новими рішеннями технологічними, які вже продумує Нателла (продюсер), зможемо (глядачів) чимось здивувати, – розповіла артистка.

Також Лобода розповіла, що планувала після довгого і важкого гастрольного туру виїхати до Америки, але вирішила відкласти поїздку через “забитий графік”.

– Ми планували в січні полетіти до Америки, відпочити там два тижні, повернутися… Але зараз забився графік до березня. Від роботи відмовлятися нам не хочеться, ми дозволити собі такого не можемо. Тим більше, я одна годувальниця в сім’ї – для мене важливо працювати, і багато працювати, – розповіла Лобода в інтерв’ю Медузі.

За словами співачки, попередній гастрольний тур їй давався важко. Артистка довгий час не могла побачитися з дочкою.

Зараз дивляться

Читайте: ONUKA показали свої дитячі знімки

– Кожен день. Моя дитина взагалі не бачила маму і просила: “Мама, ну, будь ласка, чи можна хоч один концерт скасувати?” Так, це здорово забирати всі премії, але у мене не було не те що особистого — ніякого життя. Я не знала, де знаходжуся, що зі мною відбувається, у якому місті я прокидаюся, – поділилася артистка.

Нагадаємо, Лобода похвалилася про успіхи свого альбому в Росії.

Теги
LOBODA
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка