Хто переможе у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення 2018

15 Лютого 2018, 20:23
Хто переможе у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення 2018

5 експертів, пов’язаних з шоу-бізнесом, прослухати пісні дев’яти учасників другого півфіналу Національного відбору на Євробачення та виставити їм бали. Максимальний – 9, мінімальний – 1.

За сумою балів від експертів у тоталізаторі вийшло не три, а чотири лідери. На першому місці Tayanna, на другому – Melovin, з яким вона конкурувала в минулому році, а третє розділили Kadnay і Illaria, набравши однакову кількість балів, пише Вести.

Читайте: Хто пройшов у фінал національного відбору на Євробачення 2018

Зараз дивляться

Mountain Breeze (0 балів) – пісня буде презентована на конкурсі.

Yurcash (13 балів) – назва групи і псевдонім їхнього лідера співака Юрія Нечистяк (45 років), який був поп-зіркою в 90-і роки і виступав як Юрко Юрченко.

Dilemma (17 балів) – автори таких гучних хітів, як Ей, бейба!, Забуду день і Десь на землі, які свого часу підривали всілякі хіт-паради.

Julinoza (20 балів) – головний “двигун” проекту Юлія Запорожець – композитор і вокаліст, якій вдається в музиці з’єднувати поезію українською, англійською, російською та французькою мовами.

Ingret (29 балів) – 19-річна співачка з Вінниці з 11 років пише пісні, закінчила музичну школу за класом фортепіано. Але співати любить значно більше, ніж грати.

Kadnay (31 бал) – ураїнськім група, створена в 2012 році. Колектив виступає в стилі інді-поп-рок, поп-фанк.

Illaria (31 бал) – нове дихання української етнічної музики. У своїй манері й музиці сміливо поєднує фольклорні мотиви з сучасними світовими тенденціями.

Melovin (35 балів) – український поп-співак Костянтин Бочаров. На національному відборі Євробачення 2017 йому вдалося посісти третє місце.

Tayanna (44 бали) – українська поп-співачка Тетяна Решетняк посіла друге місце у фіналі відбору на Євробачення 2017. Вона набрала однакову кількість балів з групою O.Torvald, але на конкурс поїхали вони, оскільки за рокерів проголосувало більше глядачів.

До слова, Факти ICTV стежать за подіями навколо Євробачення-2018.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка