Відео Музика

Бестселер: Макс Барських презентував новий кліп

Бестселер: Макс Барських презентував новий кліп

Український співак Макс Барських та російська поп-співачка Zivert презентували новий кліп на пісню Bestseller. Для цього відео співак став блондином.

Цей кліп артисти присвятили проблемі соціальних тенденцій. За словами співака, сучасні люди все частіше віддаляються від реальності та проводять багато часу в соціальних мережах.

– Кліп має глибокий соціальний підтекст, в якому людину поглинули технології, – зазначає Макс Барських.

У коментарях до відео шанувальники відзначили, що нова пісня Макса Барських та Zivert варта того, переслуховувати її тисячу разів поспіль.

Зараз дивляться

Режисером кліпу став легендарний Алан Бадоєв, який створює кліпи низці популярних зірок, наприклад, Світлані Лободі, Ані Лорак, Ірині Білик та іншим знаменитостям.

Макс Барських

Український співак Макс Барських дав інтерв’ю, в якому поділився тим, як можна знайти душевну рівновагу. Також співак прокоментував чутки про себе.

Барських розповів, що у нього є правила, яких потрібно дотримуватися для знаходження гармонії. Наприклад, потрібно робити тільки те, що подобається. Артист також зазначив, що він спокійно ставиться до чуток про себе. Повне інтерв’ю Макса Барських читайте на Фактах ICTV.

Фото: Макс Барських

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка