Фото Мода

Зірки на Kiev Fashion Days у сукнях від українського дизайнера

Зірки на Kiev Fashion Days у сукнях від українського дизайнера

Ця колекція Fall/Winter 18-19 бренду ANASTASIIA IVANOVA – надзвичайно глибока і трудомістка. Витримана у трьох основних кольорах – білому, чорному і червоному.

У колекції використані лише натуральні тканини – шерсть, кашемір, трикотаж.

– Кожна сукня у колекції продумана до найдрібніших дрібниць, за кожним виробом стоїть кропітка ручна робота. На перший погляд вони здаються лаконічними і стриманими, але з кожною наступною миттю все сильніше і сильніше розкривають для нас свою історію, – каже дизайнер Анастасія Іванова.

Це вже 16-й модний сезон, у якому бере участь бренд Анастасії Іванової – і це тільки в Україні. За ці роки дизайнер вже тричі ставала офіційною учасницею New York Fashion Week, представляла свої колекції на Tokio Fashion Week та Kazakhstan Fashion Week, неодноразово брала участь у престижних fashion-виставках у Парижі та Мілані.

Зараз дивляться

Показ Анастасії Іванової відвідало багато українських celebrities, серед яких Соломія Вітвіцька, Анна Добриднєва, ILLARIA, Наталка Карпа, LILU, Яніна Соколова, Тетяна Гончарова, Анна Заклецька, Надія Майстренко, Анюта Славська, Вікторія Чекурда.

Читайте: У Києві стартує Ukrainian Fashion Week 2018/2019 (ОНЛАЙН)

Нагадаємо, нещодавно у сукнях від Анастасії Іванової на святкувій ювілейній десятій церемонії Viva! з’явилися зірки каналу ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка