Сьогодні послугами барбершопів користується більша половина чоловічого населення планети, а в майстри творять чудеса і створюють унікальний імідж.
Чим відрізняється барбершоп від салону краси
Це не салон краси у звичному розумінні, де обслуговують представників обох статей, і не чоловіча перукарня, а свого роду клуб, де чоловіки можуть привести себе до ладу подалі від цікавих жіночих очей, поспілкуватися з однодумцями і просто випити хороший віскі або закурити сигару.
Як чоловіча перукарня перетворилася на барбершоп
Барбершоп від латинського слова barba – тобто “борода”. У цьому вся суть – адже у жінок не може бути бороди. У таких закладах панує виключно чоловічий дух, а клієнтів обслуговують майстри-барбери – лише чоловіки.
Чоловічі перукарні з’явилися в Європі ще у XVIII, пізніше і в Америці. В ті часи стала популярною послуга стрижка бороди. Більш того, там навіть лікували зуби, невеликі рани і ставили банки.
Але вже з середини XIX століття ці заклади пропонували тільки перукарські послуги. Їх популярність говорить сама за себе – наприкінці того ж століття в Огайо була заснована перша профспілка барберів Barbers ‘Protective Union en Columbus, Ohio, а потім і в Нью-Йорку.
Читайте: Як борода впливає на кар’єру чоловіка
Приблизно тоді ж з’явилися перші школи для перукарів, а з барбершопами стали активно співпрацювати фахівці у галузі хімії, анатомії та біології, розробляючи косметичні засоби для чоловіків.
Однак у 70-х роках XX століття попит на послуги барбершопів трохи знизився – через моду на довге волосся. Власники шикарних шевелюр ходили до жіночих перукарень! Але барбери незабаром підлаштувалися під модну тенденцію.
Які послуги пропонують барбершопи
- Чоловіча стрижка
- Корекція стрижки
- Укладка волосся
- Стрижка та укладка бороди
- Королівське гоління
- Маскування сивини
- Чоловічий манікюр
- Чоловічий педикюр
- Моделювання брів і бороди
Раніше вчені сказали, що більшості жінок не подобаються довга борода і вуса на обличчі чоловіка.
Фото: pixabay.com