Фото ТБ

Мішель Андраде вирушила на побачення з першим Холостяком, заплативши йому €500

Мішель Андраде вирушила на побачення з першим Холостяком, заплативши йому €500

Співачка та ведуча тревел-шоу Орел та Решка. Земляни Мішель Андраде вирушила на побачення з першим Холостяком Словенії Грегором Чеглаєм. Однак ця послуга не безкоштовна.

– За правилами сезону Земляни ми знайомимося з людьми. Оскільки мені дісталася безлімітна картка, я зустрілася з дуже багатим, знаменитим і симпатичним чоловіком. Так, я зустрілася з першим холостяком Словенії Грегором Чеглаєм. Йому 31 рік, він фармацевт і зірка того самого реаліті, де багато дівчат борються за серце одного завидного та багатого, – поділилася Мішель.

Дівчина зазначила, що погодився він на зустріч не безкоштовно. Загалом, будь-хто може піти з ним на вечерю всього за €500. Вона додала, що це чудовий спосіб дізнатися більше про словенських
чоловіків, які вважаються найстійкішими холостяками.

Зараз дивляться

Вони головні холостяки Європи, бо дуже не люблять одружуватися. Якщо подивитися статистику, то Словенія – остання в Європі за кількістю офіційних шлюбів. Але якщо словенці таки одружуються, то в сім’ї вони мають повну рівноправність. Немає поділу на чоловічі та жіночі справи. Для них звично, якщо чоловік сидить у декреті, а дружина заробляє гроші.

За словами Грегора, у Словенії лише 30% чоловіків – сміливі та рішучі, але більшість – це матусині синочки, їм і дружина особливо не потрібна, бо навіть після 30 живуть із батьками.

– Словенські чоловіки стримані, не показують одразу своїх почуттів, довго розгойдуються. Вони настільки нерішучі, що навіть приказка є: поки словенець думає про побачення з дівчиною, хорват уже на ній одружується. Ось один мій приятель був закоханий у дівчину і все соромився покликати її на побачення. Зрештою вирішив написати запрошення на величезному плакаті, який повісив на мосту. Але вона не погодилася, – розповів Грегор

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка