Замкненість і смерть дружини: актор Леонід Куравльов перестав виходити на зв’язок

Замкненість і смерть дружини: актор Леонід Куравльов перестав виходити на зв’язок

Відомий радянський актор Леонід Куравльов перестав виходити на зв’язок. Ніхто не знає, де зараз перебуває артист.

За словами колег, Леонід завжди був замкненою людиною. Після смерті коханої дружини Ніни Васильєвої, з якою вони прожили разом 52 роки, Куравльов і зовсім закрився в собі. Дружина актора померла в 2012 році.

– Востаннє я його бачила влітку. Він завжди був сумним та одягнений в усе чорне. Він у жалобі. Смерть дружини його зламала, – сказала сусідка артиста.

Близький друг зірки фільму Іван Васильович змінює професію, художник Нікас Сафронов в останній раз бачився з Куравльовим півтора роки тому, а говорив телефоном – рік тому.

Зараз дивляться

– Він весь час думає про смерть. Після того, як пішла його дружина, він загубився. Зараз і зовсім відключив усі телефони. Я дзвонив за кількома номерами, але ніхто не відповідає, – розповів Сафронов.

Кінознавець Олександр Шпагін і зовсім вважає, що Куравльов захворює хворобою смерті.

– Востаннє я бачив Леоніда півтора роки тому. З кожним роком людина захворює все більше хворобою смерті. Йому все складніше налаштувати себе на лад життя. Таке відчуття, що він готується на той світ, – сказав Шпагін.

Колеги артиста підкреслили, що намагалися допомогти Куравльову, але в них нічого не вийшло. Артист нікого близько до себе не підпускає.

Цікаво, що Куравльов знявся в багатьох фільмах – Іван Васильович змінює професію, Афоня, П’ять хвилин страху, Вулиці розбитих ліхтарів тощо, але нічого спільного зі своїми персонажами він не має.

– Куравльов абсолютно не схожий ні на одного свого героя. Він людина, яка тікає від світу, у нього ніколи не було романів на стороні, завжди була одна жінка і при цьому він дуже багато працював, – розповів Олександр Шпагін.

Відомо, що Нікас Сафронов допомагав розробляти пам’ятник дружині Куравльова, на якому також вигравірувано ім’я актора.

Помер Василь Лановий

Відомий радянський актор Василь Лановий помер у віці 87 років. Серце артиста перестало битися ввечері 28 січня.

Трагічну новину підтвердила дружина актора – Ірина Купченко. Нещодавно разом із нею Василь Лановий захворів на коронавірус.

Стан артиста різко погіршився, а за деякий час у Василя Ланового настала клінічна смерть, через декілька годин актор помер.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка