Українську адаптацію Менталіста покажуть на ICTV

20 Лютого 2018, 19:20
Українську адаптацію Менталіста покажуть на ICTV

Головний герой української адаптації Данило Романов в минулому – дуже відомий екстрасенс з унікальними здібностями до гіпнозу. Але його життя кардинально змінилося в одну мить: одного разу Данило дав принизливу характеристику з телеекрану на всю країну серійного вбивці Демону, який жорстоко помстився екстрасенсу, убивши його дружину і маленьку дочку.

Бажання знищити Демона призвело Данила Романова на роботу в поліцію. У кожній серії головний герой розкриває черговий заплутаний злочин і в процесі їх розслідувань використовує безліч незвичайних і заборонених методів, які категорично не сприймає його партнер – майор Філатова. Але консультант не зупиняється ні перед чим, оскільки шукає будь-яку зачіпку, щоб вийти на слід вбивці, а кожний розгорнутий ним злочин – це маленький крок на шляху до мети.

Читайте: Топ-10 найкращих серіалів 2017 року

Зараз дивляться

Головного героя зіграв відомий ізраїльський актор і зірка серіалу Мата Харі Ехезкель Лазаров.

До речі, американський серіал Менталіст вийшов на телеекрани в 2008 році і відразу ж завоював серця телеглядачів, завдяки чому був продовжений на сім сезонів. В цілому, популярність детектива пов’язана з неймовірно цікавим сюжетом і головним героєм серіалу у виконанні Саймона Бейкера.

Нагадаємо, в січні ICTV розпочав роботу над запуском сучасної версії легендарного комедійного серіалу Леся + Рома.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка