Не Москва, а Київ: у серіалі Чорнобиль знайшли неточність

5 Червня 2019, 12:10
Не Москва, а Київ: у серіалі Чорнобиль знайшли неточність

5 серія Чорнобиля від НВО увінчалася ще одним кіноляпом.

Один із кадрів підписаний Москва, березень, 1987. Користувачі помітили, що насправді сцена знята у Києві в районі станції метро Театральна.

Для того, щоб відтворити 1986 рік в Україні, під час зйомок змінили вивіски на деяких установах та магазинах. Для достовірності кадру розмістили автомобілі періоду 1980-х років.

Зараз дивляться

30% зйомок пройшли в Україні. Знімали у Прип’яті, Києві та на Київському морі.

У Києві, до прикладу, зняли великі сцени за участю масовки на вулицях Хрещатик, Терещенківській та Хмельницького, а також у корпусах КМДА, КНУ, КПІ та НАУ. Сцени у лікарні в перших епізодах, своєю чергою, знімали в Інституті гідробіології на проспекті Героїв Сталінграда на Оболоні.

Читайте: Творці серіалу Чорнобиль на HBO розповіли про враження від зйомок

Ліквідатори кажуть, що сценаристи прописали багато точних деталей, але все ж задля художнього жанру додали героям той характер, який не був їм притаманний.

Певні перебільшення у поведінці ліквідаторів таки є, але вцілому фільм залишає хороше враження, що автори зберегли правдиву основу вибуху на ЧАЕС.

Раніше глядачі помітили пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який встановили до 25-х роковин катастрофи, який знаходиться у Києві, неподалік від бібліотеки імені Вернадського.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка