Мати співачки Граймс звинуватила Ілона Маска в забороні її онукам бачитися з прабабусею. Йдеться про трьох спільних дітей мільярдера і співачки.
Мати Граймс звернулася до Ілона Маска з проханням
Так, у соцмережі X Сенді Гароссіно вирішила поспілкуватися з главою Tesla.
– Я пишу тут, бо це єдиний спосіб зв’язатися з вами. Як ви знаєте, моя 93-річна мати зараз перебуває на паліативному лікуванні і її життя добігає кінця. Вона жадає востаннє побачити і обійняти дітей Клер (Граймс), – написала Сенді.
Dear Elon @elonmusk
Зараз дивлятьсяIt was nice seeing you on Father’s Day. I hope you got the card that I helped X make. He was so proud of it.
I’m writing here as the only way I have to reach you.
As you know, my 93 year old mother is now at end-of-life palliative care.
— Sandy Garossino ???????????? (@Garossino) July 27, 2024
Мама співачки додала, що прабабуся особливо хоче побачити наймолодшу дитину, Техно Механікуса, який народився влітку 2022 року та якого вона ще не бачила.
Гароссіно додала, що Маск не віддає документи дітей, щоб ті не могли відвідати прабабусю у Канаді. Водночас він сам їде на Олімпійські ігри 2024 року до Парижа з 4-річним сином Граймс X AE A-XII.
– Де інші діти і з ким? Вони мають бути з матір’ю. На них чекали тут, у Канаді. Будь ласка, Ілоне, я благаю тебе. Це так боляче для моєї мами і тривожно для дітей. Час зараз вкрай важливий, – підсумувала Сенді.
Сам Ілон жодним чином не відреагував на прохання мами його колишньої коханої, як і на звинувачення в приховуванні дітей від їхньої матері.
Нагадаємо, нещодавно Ілон Маск став батьком вдванадцяте. Дитина народилася на початку цього року, її мама – топменеджерка Neurolink Шивон Зіліс, яка народила вже третє маля мільярдеру.