Відео Персони

Це має припинитися! Розамунд Пайк вийшла на протест проти війни в Україні

Це має припинитися! Розамунд Пайк вийшла на протест проти війни в Україні
Джерело: Depositphotos

Британська акторка Розамунд Пайк взяла участь у протесті проти російського вторгнення в Україну. Акція пройшла 20 березня біля посольства Росії в Лондоні.

За акцією, яка назвалася #StraightFromTheFrontline, стояв Клуб журналістів Frontline, що протестували проти вбивства журналістів під час російсько-української війни. Будівлю посольства підсвітили прапором України.

На відео видно, що Пайк стоїть попереду людей, які протестують, тримаючи у руках фотографії загиблих журналістів.

Зараз дивляться

– Журналісти доносять нам правду. Вони свідчать, що відбувається насправді, і висвітлюють це без упередженості. За цю правду їх часто вбивають, це відбувається в усьому світі, і зараз це відбувається в Україні. Журналістів переслідують, а кажуть, що вони страждають через нещасні випадки, щоб ми повірили в це, – зазначила Розамунд.

Також вона сказала, що людей, зображення яких вони тримають у руках над головами, було вбито за останні два тижні.

– Це має припинитися, бо нам потрібні історії, світові потрібна правда, – додала вона.

Розамунд Пайк – володарка премій Золотий глобус та Еммі, номінантка на Оскар. Вона знімалася в багатьох стрічках, серед найбільш відомих: Помри, але не зараз, Виховання почуттів, Гнів титанів, Загублена, Точка неповернення, Небезпечний елемент, Аферистка тощо.

За даними організації Press Emblem Campaign, що базується в Женеві, шестеро журналістів були вбиті під час роботи в Україні, десятки поранені, також є й ті, яких викрали російські війська.

Нагадаємо, що 15 березня під час війни в Україні під Києвом було вбито оператора телеканалу Fox News та українського журналіста.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка