Фото Відео Персони

Це був поклик, який вам не зрозуміти: Полякова відповіла Білозір на погрози судом

Оля Полякова і Оксана Білозір

Українська співачка Оля Полякова відповіла артистці Оксані Білозір, яка раніше пригрозила їй судом за виконання пісні Колискова мелодія України на відомий твір Мирослава Скорика Мелодія.

Полякова записала відеозвернення, в якому зазначила, що Білозір не має жодного відношення до музики Скорика, тому її погрози є недоречними.

– На якій підставі ви мені погрожуєте, Оксано? Ви маєте авторське право на музику Мирослава Скорика? Ви його спадкоємець? Чи може співавтор цієї величної мелодії? Якщо це так, то я не здивуюсь вашій діловій хватці. Текст написав Олександр Вратарьов на моє прохання написати пісню про усіх матерів і дітей, які перебувають у підвалах, на мелодію, яка підтримувала дух в цих людях. Це був поклик, але вам цього не зрозуміти. Тому давайте будемо чесними, до колискової, написаної до мелодії Мирослава Скорика, ви, Оксано, не маєте ніякого відношення, – сказала співачка.

Також Полякова порадила Білозір займатися своїми справами, а не розпалювати ворожнечу під час війни в Україні.

– Проте ви маєте відношення до незаконного якогось там недострою. От і займайтесь там судами, забудовниця ви наша! Так прикро, що людина, яка мала б підтримувати країну і людей піснею, просто пише якусь дурість і недоречність у соцмережах. Всім добра, а пісня хай живе, – додала Оля.

Нагадаємо, що кілька днів тому Оксана Білозір звинуватила Олю Полякову, Тоню Матвієнко та Ольгу Полежаку у порушенні авторських прав.

Білозір пригрозила їм судом і заявила, що ці артистки “нахабно переспівують її пісні”.

– Мені звичайно приємно, що багатьом їз вас подобаються пісні, які я виконую, але щоб уже так нахабно їх переспівувати. Без огляду на авторське право, інтелектуальні права, прожите мною моє життя у моїх піснях. Невже не вистачає творчої фантазії та свого креативного мислення? Нагадую, що війна війною, а закони в Україні працюють! Хочете отримувати листи-щастя? – написала вона.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка