Фото Персони

Чому через ТЦК скасували концерти трьох гуртів у Харкові: пояснення музикантів

Гурт True Tough пояснив скасування концерту через ТЦК
Джерело: Pexels

Метал-гурт з Києва True Tough прокоментував події під час благодійного концерту у Харкові. Організаторам довелося скасувати виступи трьох команд, бо їхні учасники рушили до ТЦК.

Скасування концерту True Tough у Харкові – що сталося

За словами музикантів, на початку виступу до них завітали представники ТЦК у супроводі поліції, попросивши проїхати з ними для перевірки документів. З військовими рушили учасники гуртів Mordox, True Tough та Ґрунт Палає. Також до ТЦК забрали місцевого звукорежисера і ще одну людину, яка представилася волонтером.

– Ми перебували в ТЦК довше, ніж очікувалося, тому можливості провести концерти у нас не було. Протягом усього часу перебування в ТЦК більше людей на перевірку документів не з’явилося, – розповіли в команді True Tough.

Музиканти додали, що силою їх ніхто не затримував, як писали у соцмережах та ЗМІ. Також усіх учасників Mordox, True Tough та Ґрунт Палає відпустили додому.

Зараз дивляться

– Загалом, це звичайний процес, через який проходять багато українців, і ми не виняток, – резюмували артисти.

Інформація про скасування концертів трьох гуртів у Харкові зʼявилася одночасно з новинами про рейд ТЦК після концерту Океану Ельзи в Києві.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка