Боже, яке дно: Кіркоров просить Макрона і Байдена звільнити Медведчука

Боже, яке дно: Кіркоров просить Макрона і Байдена звільнити Медведчука

Російський артист Філіп Кіркоров виступив на підтримку Оксани Марченко та її благовірного Віктора Медведчука, якого нещодавно спіймала СБУ. Нагадаємо, що впіймали його через низку кримінальних справ, зокрема йдеться про держзраду.

Так ось, Кіркоров увесь цей час мовчав, доки солдати з його країни вбивали мирних людей та ґвалтували дітей в Україні. Але це його, мабуть, влаштовує, адже про події в Україні він мовчав. А ось за бідного та нещасного Медведчука, якого заарештував суд, одразу побіг пост писати.

І найсмішніше, що Кіркоров, сидячи у країні, де про свободу думки чули лише з голлівудського кіно, мовить: Ніхто не може бути засуджений без рішення справедливого законного суду.

Зараз дивляться

– Я підтримую мою подругу Оксану Марченко у її міжнародній діяльності проти катувань та насильства, від якого сьогодні залежить життя та свобода політв’язнів, а останніми днями і життя мого старшого друга. А тепер, європейські політики, подивіться, що відбувається в Україні? Чи припускаєте ви, що умовно Емманюель Макрон, кине за ґрати Марін Ле Пен за її інші погляди? – пише Кіркоров із РФ, де опозиціонерів не садять, їх просто розстрілюють і отруюють новачком.

Є два варіанти: або йому дуже багато заплатили, що можна так себе підставляти, або він ще одна жертва російської зомбоящика, яка не може відрізнити чорне від білого.

До речі, для українців його сторінку в Instagram закрито, але є багато коментарів у тому, що Кіркорову краще варто мовчати.

Що пишуть користувачі:

  • Боже, яке дно. Прокинувся.
  • Ну так, мабуть, тортури, насильства та фізичні приниження прийнятні лише для мирних українських громадян, на вашу думку?Або ба більше дітей…
  • Слухай Філя, сиди та мовчи.
  • Багато напевно заплатили за цей пост.
  • А у Росії не заарештували людей з опозиції?
  • Проти насильства українського народу висловитись не хочеш?
  • Чистий розум: насильство над дітьми, жінками? Чистий розум: убивати мирних людей в Ірпені, Бучі, Гостомелі? Чистий розум: підтримувати напад на суверенну державу?
  • А чому в Росії за інші політичні погляди кидають за ґрати? Чому закриваються ТБ-канали лише за те, що там кажуть неприємні речі про вашу політику? Поставте ці питання своєму президентові!
  • А чому ж ваша влада вбиває мирних жителів України та ґвалтує жінок? Вам скинути фото не від ЗМІ?
  • Краще б ти мовчав далі! Катування та фізичні приниження тобі не прийнятні, то чому ти мовчав і продовжуєш мовчати про те, що солдати РФ ґвалтують українських дітей, жінок? Мовчиш про те, що ті ж ваші солдати знущалися, а врешті-решт убили мирний український народ? Сором і ганьба тобі!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка